Kurs językowy w Niemczech

Berlin

Szkoła językowa znajduje się w dzielnicy Schöneberg, rzut kamieniem od głównych atrakcji stolicy, w jednej z najpiękniejszych części miasta. W tętniących życiem ulicach tej dzielnicy znajduje się wiele kawiarni, barów i restauracji. Ze stacji metra lub przystanku autobusowego są zaledwie dwie minuty drogi do budynku szkoły.
Wraz z dużymi i jasnymi salami lekcyjnymi, wyposażonymi w udogodnienia do nauki, szkoła posiada salę konferencyjną, Wi-Fi, bibliotekę, salę komputerową oraz tablety, przestronny salon, w którym uczniowie mogą spotykać się w przerwach i kupować przekąski.

 

Kursy językowe:

Standard 20 – 20 lekcji w tygodniu
Ten kurs języka niemieckiego zapewnia solidną naukę, a jednocześnie zapewnia mnóstwo wolnego czasu na ćwiczenia językowe podczas zajęć pozalekcyjnych w szkole w Berlinie.

Intensywny 25 – 25 lekcji w tygodniu
Korzystając z różnych dynamicznych metod nauczania, kurs ten oferuje intensywne i dogłębne studiowanie języka niemieckiego z pięcioma dodatkowymi cotygodniowymi lekcjami poświęconymi nauce konwersacji.

Premium 30 – 30 lekcji w tygodniu
Najlepiej nadaje się dla osób, które szukają szybkiego postępu w języku niemieckim – ta opcja kursu zapewnia intensywne podejście ze szczególnym naciskiem na umiejętności pisania.

Kursy Combi 5 i 10 – 25 lub 30 lekcji w tygodniu
Ten kurs ma na celu pomóc Ci lepiej zrozumieć niemiecki, łącząc zalety zajęć grupowych i indywidualnych. Zajęcia grupowe prowadzone w wymiarze: Standardowy 20 + 5 lub 10 lekcji indywidualnych.

Przygotowanie do egzaminu 30 – 30 lekcji w tygodniu
Zaprojektowany dla osób przygotowujących się do niemieckiego egzaminu TELC, TestDaF lub Goethe, ten kurs przygotowawczy zapewnia szeroką i szczegółową naukę, aby zapewnić opanowanie egzaminów!

 

Zakwaterowanie:

Rodzina goszcząca
Duża sieć lokalnych rodzin pozwala nam zaoferować wzbogacające doświadczenie zanurzone w niemieckiej kulturze i języku. Rodziny znajdują się w pobliżu szkoły językowej, możesz wybrać opcję z dwoma posiłkami lub wyłącznie na śniadanie. Pokoje jedno- lub dwuosobowe są dostępne ze współdzieloną kuchnią i łazienką z resztą rodziny.

Rezydencja
Szkolna prywatna rezydencja oferuje w pełni wyposażone pokoje jednoosobowe tj.:duży schowek, szafę, biurko, aneks kuchenny i łazienkę. Centralna lokalizacja zapewnia fantastyczną bazę wypadową do odkrywania miasta i licznych atrakcji kulturalnych w pobliżu.

Mieszkanie studenckie
Idealnie zlokalizowany w pobliżu głównych atrakcji miasta, apartamenty studenckie są blisko transportu publicznego i oferują możliwość większej niezależności bez samotności! Dostępne są pokoje jedno- lub dwuosobowe wraz ze współdzieloną kuchnią i łazienką z pralką.

 

Czas Wolny
Poznaj różnorodność, historię, kulturę i kreatywność Berlina. Podczas pobytu w Berlinie, szkoła językowa oferuje szeroki wachlarz cotygodniowych zajęć i wycieczek w celu odkrycia tego wielowymiarowego miasta. Od wizyt w muzeach, wystaw, zwiedzania miasta z przewodnikiem, wieczorów w Biergarten, oglądania filmów w kinach plenerowych w Kreuzberg lub Stammtisch w Schöneberg, zwiedzania “wiejskiej” strony Berlina i wycieczek do Drezna i jego Zwingeru lub Poczdamu i jego zamku Sanssouci .

 

Ceny 2019:

Wpisowe – 75 €
Opłata wakacyjna +10% ceny kursu i zakwaterowania w datach:23.06 – 24.08.2019

Kurs językowy – cena za tydzień kursu

  • Standardowy 20 – 150 €
  • Intensywny 25 – 190 €
  • Premium 30 – 255 €
  • Kurs Combi 5– 375 €
  • Kurs Combi 10– 570 €
  • Przygotowanie do egzaminu 30 – 1160 €/ 4 tygodnie

 
Zakwaterowanie – cena za tydzień

  • Rodzina goszcząca, tylko śniadanie– 210 €
  • Rodzina goszcząca, śniadanie i obiad– 265 €
  • Rezydencja – 270 €
  • Mieszkanie studenckie – 175 €

Kontakt:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:30
22 754 0000
530 108 101