Kurs językowy w Hiszpanii

Walencja

Szkoła znajduje się w pięknej i dobrze skomunikowanej dzielnicy, nieopodal metra Benimaclet oraz parku Jardins del Real.
Nowoczesna szkoła, z wieloma salami, wieloletnim doświadczeniem, i ciekawą ofertą atrakcji pozalekcyjnych każdego dnia oraz wycieczek weekendowych.
Wszystkie klasy są klimatyzowane, materiały i kserówki są zawarte w cenie. Wszyscy nauczyciele są native speakerami z wieloletnim doświadczeniem a szkoła ma certyfikaty Instytutów Edukacyjnych, jak Instytut Cervantesa.

KURSY JĘZYKOWE

Kurs Standardowy 20 lekcji tygodniowo
Zajęcia mogą być prowadzone rano lub popołudniu, w godzinach: 9:00 – 12:50

Kurs Pół Intensywny 25 lekcji tygodniowo
Kurs Standardowy 20 lekcji grupowych poszerzony o 5 lekcji Konwersacji. Zajęcia grupowe prowadzone są 9:00 – 12:50, a następnie zajęcia z Konwersacji, w godzinach 13:00 – 13:50

DELE, SIELE
Pakiet 5 zajęć/tyg. może być połączony z Kursem Standardowym 20 lekcji.
Zajęcia wprowadzają różnorodne ćwiczenia rozwijające podstawowe umiejętności wymagane na egzaminie (pisanie, czytanie, rozmowa i słuchanie). Szeroka gama tekstów, książek i innych materiałów hiszpańskich jest wykorzystywana do ćwiczenia na wszystkich form języka hiszpańskiego wymaganych na egzaminie.

Hiszpański dla Nauczycieli – Odpowiedni dla Erasmus +
Hiszpański dla nauczycieli to kurs dla nauczycieli którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe lub merytoryczne. Kurs składa się z zaawansowanych lekcji gramatyki, lekcje metodologii pozwalające poznać nowe teorie i praktyki związane z nauczaniem hiszpańskiego jako języka obcego.

ZAKWATEROWANIE

Rodzina Goszcząca
Zakwaterowanie u rodziny daje kursantom możliwość doświadczenia codziennego życia i zwyczajów hiszpańskiego domu. Zakwaterowanie u rodziny jest najlepszą opcją dla tych, którzy chcą ćwiczyć swój hiszpański z nativami, ponieważ będą jeść dwa codzienne posiłki z gospodarzami które są okazją do rozmowy.

Pokój 1- osobowy. Dla osób podróżujących razem, możliwy pokój 2-os.
Wyżywienie: śniadanie i kolacja każdego dnia.
Standard: współdzielona łazienka, ręczniki i pościel zapewnione i wymieniane raz na tydzień, dostęp do pralki, WiFi.

Współdzielone Mieszkanie
Pokój 1-os. we współdzielonym mieszkaniu z innymi kursantami. Wyżywienie we własnym zakresie.
Współdzielone są: łazienka i kuchnia.
Zapewnione: Wifi, pościel i ręcznik, pralka, dostęp do wyposażonej kuchni.

CENNIK 2024:
Przykład 2 tygodniowego kursu:
Standardowy kurs 20 godz./tyg. + pokój 1-os. w mieszkaniu  = 944 €

Kursy Językowe – cena za tygodniowy kurs:

• Standardowy 20 lekcji – 236 €
  • Pół Intensywny 25 lekcji (20 grupowych + 5 ) – 284 €

Zakwaterowanie – cena za tydzień zakwaterowania:

• Rodzina goszcząca, pokój 1-os., dwa posiłki– 260 €
  • Współdzielone mieszkanie, pokój 1-os. – 210 €