Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży w krajach francuskojęzycznych

Kursy języka francuskiego oferowane są we Francji lub Kanadzie.

Obóz językowy to świetne wakacje dla Twojego dziecka! Nauka, zabawa, wycieczki, sport, sztuka, nowe znajomości, szybka i efektywna nauka języka angielskiego to tylko część podróży jaką jest wyjazd na wakacyjny obóz językowy.

Obozy językowe oferują naukę i zabawę dla dzieci i młodzieży w międzynarodowym towarzystwie, przez co w bezstresowy sposób dzieci ćwiczą język obcy. Zajęcia językowe prowadzone są przez native speakerów, w grupach ok. 10-15 os. z podziałem na poziom znajomości języka oraz wiek dzieci.

Zajęcia pozalekcyjne organizowane są codziennie, dla wszystkich uczestników obozów językowych. Wycieczki do ciekawych miejsc organizowane są w weekendy. 

Kurs języka francuskiego organizowany jest dla młodzieży w wakacje lub podczas ferii zimowych. Podczas wakacji letnich, zajęcia pozalekcyjne obejmują m.in. sporty wodne oraz wycieczki organizowane na wolnym powietrzu. Podczas ferii zimowych zajęcia pozalekcyjne obejmują sporty zimowe oraz wycieczki i zwiedzanie ciekawych miejsc np.: zamki, muzea, parki rozrywki.

Jeśli Ty także chcesz pojechać na kurs językowy, to sprawdź ofertę kursów językowych dla dorosłych. Możesz pojechać w tym samym czasie co Twoje dziecko, lub w ciągu roku – kursy językowe organizowane są przez cały rok. Oferujemy kursy: dla dorosłych, biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych lub przygotowujące na studia. Napisz lub zadzwoń a dobierzemy najlepszy program dla Ciebie!

10 + 11 =

Dane adresowe

Tel. stacjonarny

22 754 00 00

Tel. obozy młodzieżowe

+48 530 108 101

Tel. VET Erasmus Plus

+48 668 599 537

Znajdź nas w internecie!