Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży w krajach niemieckojęzycznych

Język niemiecki jest językiem ważnym i często używanym ze względów gospodarczych i politycznych. Kursy języka niemieckiego oferowane są w krajach niemieckojęzycznych: Niemcy oraz Szwajcaria.

Obóz językowy to świetne wakacje dla Twojego dziecka! Nauka, zabawa, wycieczki, sport, sztuka, nowe znajomości, szybka i efektywna nauka języka niemieckiego to tylko część podróży jaką jest wyjazd na wakacyjny obóz językowy.

Obozy językowe oferują naukę i zabawę dla dzieci i młodzieży w międzynarodowym towarzystwie, przez co w bezstresowy sposób dzieci ćwiczą język obcy. Zajęcia językowe prowadzone są przez native speakerów, w grupach ok. 10-15 os. z podziałem na poziom znajomości języka oraz wiek dzieci.

Kurs językowy jest zazwyczaj prowadzony w wymiarze 15 lekcji tygodniowo, a w większości szkół można poszerzyć kurs do wymiaru 20, 25 lub 30 lekcji tyg.

Zajęcia pozalekcyjne organizowane są codziennie, dla wszystkich uczestników obozów językowych. Wycieczki do ciekawych miejsc organizowane są w weekendy.

Jeśli Ty także chcesz pojechać na kurs językowy, to sprawdź ofertę kursów językowych dla dorosłych. Możesz pojechać w tym samym czasie co Twoje dziecko, lub w ciągu roku – kursy językowe organizowane są przez cały rok. Oferujemy kursy: dla dorosłych, biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych lub przygotowujące na studia. Napisz lub zadzwoń a dobierzemy najlepszy program dla Ciebie!

4 + 8 =

Dane adresowe

Tel. stacjonarny

22 754 00 00

Tel. obozy młodzieżowe

+48 530 108 101

Tel. VET Erasmus Plus

+48 668 599 537

Znajdź nas w internecie!