Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży w krajach hiszpańskojęzycznych

Język hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem w komunikacji międzynarodowej. Kursy języka hiszpańskiego oferowane są w Hiszpanii.

Obóz językowy to świetne wakacje dla Twojego dziecka! Nauka, zabawa, wycieczki, sport, sztuka, nowe znajomości, szybka i efektywna nauka języka hiszpańskiego to tylko część podróży jaką jest wyjazd na wakacyjny obóz językowy.

Obozy językowe oferują naukę i zabawę dla dzieci i młodzieży w międzynarodowym towarzystwie, przez co w bezstresowy sposób dzieci ćwiczą język obcy. Zajęcia językowe prowadzone są przez native speakerów, w grupach ok. 10-15 os. z podziałem na poziom znajomości języka oraz wiek dzieci.

Kursy językowe prowadzone są na poziomach znajomości języka: od początkującego do zaawansowanego. Najczęściej oferowana jest nauka języka w wymiarze 15 lekcji tygodniowo, ale dostępne są także opcje kursów prowadzonych w wymiarze 20 lub25 lekcji tygodniowo.

Zajęcia pozalekcyjne organizowane są codziennie, dla wszystkich uczestników obozu językowego i są to najczęściej sporty wodne, wycieczki do pobliskich miejscowości, gry i zabawy w szkole lub poza nią, ciekawe wystawy lub wycieczki do parków rozrywki. Wycieczki do dalszych miejscowości organizowane są w weekendy.

Jeśli Ty także chcesz pojechać na kurs językowy, to sprawdź ofertę kursów językowych dla dorosłych. Możesz pojechać w tym samym czasie co Twoje dziecko, lub w ciągu roku – kursy językowe organizowane są przez cały rok. Oferujemy kursy: dla dorosłych, biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych lub przygotowujące na studia. Napisz lub zadzwoń a dobierzemy najlepszy program dla Ciebie!

14 + 11 =

Dane adresowe

Tel. stacjonarny

22 754 00 00

Tel. obozy młodzieżowe

+48 530 108 101

Tel. VET Erasmus Plus

+48 668 599 537

Znajdź nas w internecie!