Obozy Językowe dla dzieci i młodzieży w krajach anglojęzycznych

Język angielski jest językiem najczęściej używanym w komunikacji międzynarodowej. Lingua Franca dzisiejszego świata biznesu i rozrywki. Obozy językowe zagraniczne oferowane są w krajach anglojęzycznych: Wielkiej BrytaniiIrlandiiUSA na Malcie lub na Cyprze. Poza tymi krajami, np. w Hiszpanii lub we Francji.

Obóz językowy za granicą to świetne wakacje dla Twojego dziecka! Nauka, zabawa, wycieczki, sport, sztuka, nowe znajomości, szybka i efektywna nauka języka angielskiego, to tylko część podróży jaką jest wyjazd na wakacyjny obóz językowy! Odkryj ile korzyści może zapewnić dziecku obóz językowy za granicą – nauka w miejscu, w którym języka angielski jest powszechnie używany będzie naturalna i szybka.

Obozy językowe za granicą oferują naukę i zabawę dla dzieci i młodzieży w międzynarodowym towarzystwie w tym samym przedziale wiekowym, przez co w bezstresowy sposób dzieci ćwiczą język obcy, np. angielski. Zajęcia językowe prowadzone są przez native speakerów, w grupach ok. 10-15 os. z podziałem na poziom znajomości języka oraz wiek dzieci. Nauka z native speakerami pozwala na przyswojenie poprawnego akcentu, intonacji i ciekawych zwrotów językowych. Konwersacje językowe są jednym ze skuteczniejszych sposobów na naukę nowego języka – na każdym poziomie językowym lektorzy przygotowują odpowiednie zajęcia, które pozwolą na podszkolenie umiejętności.

Obozy z językiem angielskim dla dzieci i dorosłych

Obozy językowe z angielskiego prowadzone są na poziomach znajomości języka: od początkującego do zaawansowanego. Większość szkół oferuje naukę języka w wymiarze 15 lekcji tygodniowo, ale dostępne są także opcje kursów prowadzonych w wymiarze 20, 25 lub 30 lekcji tygodniowo.

Zajęcia pozalekcyjne organizowane są codziennie, dla wszystkich uczestników obozów językowych. Wycieczki do ciekawych miejsc organizowane są w weekendy. Bogata oferta zajęciowa pozwala przyswajać język nie tylko w czasie zajęć w szkolnej ławce, ale również „w terenie”.

Obóz językowy to świetne wakacje dla Twojego dziecka! Nauka, zabawa, wycieczki, sport, sztuka, nowe znajomości, szybka i efektywna nauka języka angielskiego, to tylko część podróży jaką jest wyjazd na wakacyjny obóz językowy!

Jeśli Ty także chcesz pojechać na kurs językowy, to sprawdź ofertę kursów językowych dla dorosłych. Możesz pojechać w tym samym czasie co Twoje dziecko, lub w ciągu roku – kursy językowe organizowane są przez cały rok. Oferujemy różne rodzaje kursów: dla dorosłych, biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych lub przygotowujące na studia. Napisz lub zadzwoń a pomożemy w doborze najlepszego programu dla Ciebie!

Obozy językowe oferują naukę i zabawę dla dzieci i młodzieży w międzynarodowym towarzystwie w tym samym przedziale wiekowym, przez co w bezstresowy sposób dzieci ćwiczą język obcy. Zajęcia językowe prowadzone są przez native speakerów, w grupach ok. 10-15 os. z podziałem na poziom znajomości języka oraz wiek dzieci.

Kursy językowe prowadzone są na poziomach znajomości języka: od początkującego do zaawansowanego. Większość szkół oferuje naukę języka w wymiarze 15 lekcji tygodniowo, ale dostępne są także opcje kursów prowadzonych w wymiarze 20, 25 lub 30 lekcji tygodniowo.

Zajęcia pozalekcyjne organizowane są codziennie, dla wszystkich uczestników obozów językowych. Wycieczki do ciekawych miejsc organizowane są w weekendy.

Obóz językowy to świetne wakacje dla Twojego dziecka! Nauka, zabawa, wycieczki, sport, sztuka, nowe znajomości, szybka i efektywna nauka języka angielskiego, to tylko część podróży jaką jest wyjazd na wakacyjny obóz językowy!

Jeśli Ty także chcesz pojechać na kurs językowy, to sprawdź ofertę kursów językowych dla dorosłych. Możesz pojechać w tym samym czasie co Twoje dziecko, lub w ciągu roku – kursy językowe organizowane są przez cały rok. Oferujemy kursy: dla dorosłych, biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych lub przygotowujące na studia. Napisz lub zadzwoń a dobierzemy najlepszy program dla Ciebie!

14 + 15 =

Dane adresowe

Tel. stacjonarny

22 754 00 00

Tel. obozy młodzieżowe

+48 530 108 101

Tel. VET Erasmus Plus

+48 668 599 537

Znajdź nas w internecie!