Oferty Kursów Językowych dla Dorosłych – kursy za granicą

Kursy językowe za granicą organizowane są przez cały rok. Wyjazdowe kursy za granicą pozwalają w łatwiejszy sposób poznać język i przyswoić obca kulturę. Zapraszamy dorosłych do skorzystania z kursów języka angielskiego i hiszpańskiego. Oferujemy ciekawe kierunki – na Malcie, w Wielkiej Brytanii lub Irlandii nauczysz się angielskiego, zaś w Hiszpanii poznasz język Cervantesa.

Kursy językowe dla dorosłych cieszą się coraz większą popularnością, również ze względu na to, że osoby w każdym wieku chcą zdobywać nowe umiejętności i podszkolić swoją znajomość innego języka. Wyjazdowe kursy językowe za granicą to szybki i efektywny sposób poznania słownictwa, gramatyki, a także szansa na naturalne osłuchanie się z językiem obcym. Zapraszamy dorosłych, którzy szukają możliwości do zdobywania nowych zdolności i zwiększania swoich szans na rynku pracy do zapoznania się z propozycjami kursów językowych i do wybrania dla siebie ciekawego programu.

Oferujemy kursy: dla dorosłych, biznesowe, specjalistyczne, przygotowujące do egzaminów językowych lub przygotowujące na studia. Sprawdź naszą ofertę a jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla Ciebie kursu – napisz lub zadzwoń!

Kurs językowy dla dorosłych z wyjazdem na obóz za granice

Bogata oferta kursów językowych dla dorosłych pozwala osobom w każdym wieku znaleźć taki program, który będzie odpowiadał ich poziomowi oraz zainteresowaniom. Rodziców zapraszamy do korzystania z wyjątkowych pakietów kursów językowych połączonych z obozami językowymi dla dzieci, a osoby starsze po 50 roku życia zachęcamy do skorzystania z możliwości uczestnictwa w kursie z rówieśnikami. Nigdy nie jest za późno na naukę i rozwijanie swoich umiejętności.

Jeśli chcesz wyjechać z dzieckiem w tym samym czasie na kurs językowy – napisz do nas! Oferujemy pakiety dla Rodzin!

Jeśli masz ponad 50 lat i szukasz nauki, przygody i ludzi w podobnym wieku – napisz do nas! Oferujemy wyjazdy kulturowo językowe dla wieku 50+!

Kurs – Język angielski

Kurs – Język hiszpański

Kurs – Język portugalski

Kurs – Język niemiecki

Kurs – Język francuski

Kurs – Język mandaryński

Dane adresowe

Tel. stacjonarny

22 754 00 00

Tel. obozy młodzieżowe

+48 530 108 101

Tel. VET Erasmus Plus

+48 668 599 537

Znajdź nas w internecie!