Kurs językowy w Wielkiej Brytanii

Angielski + Festiwal w Edynburgu

Idealna podróż dla każdego z pasją do komedii, dramatu, muzyki i sztuk scenicznych! Kurs daje fantastyczną okazję do poprawy umiejętności komunikacji w języku angielskim, jednocześnie zanurzając się w niezapomnianym doświadczeniu kulturalnym na słynnych festiwalach w Edynburgu.

Szkoła językowa

Usytuowana przy George Street, najbardziej prestiżowej ulicy w Edynburgu, jest idealnym miejscem do rozwijania swoich umiejętności językowych podczas kursu językowego w sercu jednego z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących miast w Wielkiej Brytanii.

Kurs języka angielskiego

Opis kursu: Kurs jest kombinacją języka angielskiego ogólnego, popołudniowych lekcji o tematyce festiwalowej i 6 towarzyszących festiwalowych występów tygodniowo.

09: 15-12: 00 – Kurs językowy: gramatyka i pisanie
12: 20-13: 10 – Kurs językowy: zajęcia konwersacji
14: 00-14: 50 – Zajęcia o tematyce festiwalowej
6 festiwali, od poniedziałku do piątku popołudniu lub wieczorem

Kurs językowy prowadzony jest w wymiarze 25 lekcji tyg. (21 godz.)

Poranny podstawowy program obejmuje 15 lekcji/ tyg. i stanowi dobrą podstawę do rozwijania najważniejszych umiejętności językowych. Celem jest natychmiastowe wykorzystanie nowo nabytych umiejętności w rzeczywistych sytuacjach.
Następnie prowadzony jest blok 5 lekcji/ tyg. mówienia i słuchania oraz  dodatkowe popołudniowe sesje o tematyce festiwalowej.

Rodzina goszcząca

Jest to fantastyczny sposób na ćwiczenie umiejętności mówienia w sytuacjach życia codziennego. Rodziny znajdują się w dzielnicach rezydencjalnych w Edynburgu i jego okolicach. Wszystkie domy znajdują się w niedużej odległości od transportu publicznego. Średni czas podróży do szkoły wynosi 35-45 minut komunikacją miejską.

Wygodny i prosto urządzony pokój 1-os. ( lub 2-os. dla podróżujących wspólnie) wyposażony jest w biurko i szafę. Pościel jest zapewniona przez gospodarza.

Opcje wyżywienia:

1. Dwa Posiłki: codzienne śniadanie i kolacja.
  2. Tylko Śniadanie: codziennie śniadanie.
  3. Wyżywienie we własnym zakresie (tylko pokój jednoosobowy): bez posiłków. Pełne korzystanie z zaplecza kuchennego zapewnionego przez kwaterę rodzinną.

Śniadanie: Często jest to tost i marmolada, płatki śniadaniowe, sok owocowy i kawa.
Kolacja jest głównym posiłkiem dnia i powinna obejmować mięso, ryby lub drób, chyba że poprosiłeś w formularzu podania o posiłki wegetariańskie.

Rezydencja

Całoroczna rezydencja studencka znajduje się w odległości 30 min od szkoły piechotą (10 min autobusem). Prywatna 1-os. sypialnia z łazienką i dostępem do dobrze wyposażonej wspólnej kuchni oraz wspólnego salonu z telewizorem i grami. Pościel i ręczniki są zapewnione. Położona w dzielnicy mieszkalnej, w pobliżu szczytu Leith Walk, zaledwie 15 minut spacerem od Princes Street i centrum miasta.

Zakwaterowanie z własnym wyżywieniem. Kuchnie są nowoczesne i wyposażone w kuchenki, sztućce i przybory kuchenne. Kuchnia i jadalnia są wspólne z 5 innymi studentami.

Ceny 2019

Dodatkowo płatne wpisowe: 95 £

Kurs językowy 25 + Festiwal w Edynburgu: 420 £/ tyg.

Zakwaterowanie: cena za tydzień zakwaterowania
rodzina goszcząca: dwa posiłki, pokój 1-os.: 196 £
rodzina goszcząca: dwa posiłki, pokój 2-os.: 172 £ (od osoby)
rodzina goszcząca: tylko śniadanie, pokój 1-os.: 172 £