Kurs językowy w Irlandii

Dublin

Szkoła językowa prowadzi szkolenia językowe od 1993 i jest firmą rodzinną. Budynek jest odnowioną XIX kamienicą, nowoczesny z eleganckim wnętrzem. 17 klas wyposażonych w interaktywne tablice, własne patio z krzesłami i stołami gdzie można podczas przerwy wyjść na kawę, Wi-Fi, salon, kuchnia dostępna dla wszystkich z pełnym wyposażeniem: mikrofalówka, czajnik, maszyna z napojami; sala komputerowa i biblioteka z której można wypożyczać dvd, książki lub inne materiały do nauki. Szkoła znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od Trinity College, National Art. Gallery, Dublin Castle, Merrion Square oraz Grafton Street. Niedaleko szkoły znajdują się także kafejki i sklepy spożywcze gdzie można zakupić lunch.

 • Minimalny wiek: 18+
 • Małe grupy średnio 8 os. (maks. 14 os.)
 • Interaktywne białe tablice, sala komputerowa, Wi-Fi, biblioteka, kuchnia
 • Program atrakcji pozalekcyjnych i wycieczek weekendowych
 • Zakwaterowanie: U rodziny goszczącej lub w Rezydencji
 • Akredytowana szkoła z nauczycielami native speaker’ami

 

Pierwszy dzień szkoły zaczyna się od testu językowego przydzielającego do odpowiedniej grupy. Następnie szkoła przedstawia kursantom budynek szkoły, plan zajęć językowych, zajęć pozalekcyjnych oraz wycieczek. Po sprawdzeniu testu kursanci przydzielani są do grup i zaczyna się pierwsza lekcja.

 

Kurs językowy:

Kurs standardowy 20 lekcji/ tyg. (17,5 godz.).
Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30- 13:10 (łącznie z przerwami).
Kurs nastawiony jest na praktyczne ćwiczenia i aktywność studentów. Kursanci rozwijają wszystkie umiejętności językowe, czyli swobodne mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Kurs Standardowy + Moduł Płynność – 26 lekcji/ tyg.
Kurs Standardowy + 6 zajęć tygodniowo mających na celu poszerzenie umiejętności mówienia i słuchania. Dodatkowy moduł zajęć językowych odbywa się w poniedziałek i środę, w godzinach 14:00- 16:45 (łącznie z przerwami)

Kurs Standardowy + Moduł Biznes – 26 lekcji/ tyg.
Kurs Standardowy + 6 zajęć tygodniowo skupiających się na języku biznesowym, podczas których omawiane są codzienne wydarzenia polityczne, kulturalne i gospodarcze. Dopasowane materiały szkoleniowe pomagają w nauce mówienia, słuchania, czytania i pisania w odniesieniu do świata biznesu.  Zajęcia z jęz. Biznesowego odbywają się w poniedziałek i środę, w godzinach 14:00- 16:45 (łącznie z przerwami).

 Kurs Standardowy + Moduł Przygotowanie do egzaminu TOEFL/ IELTS – 26 lekcji/ tyg.

Kurs Standardowy + Moduł Przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE/ CAE – 26 lekcji/ tyg.
Kurs Standardowy + 6 zajęć tygodniowo z tematyki egzaminu, które odbywają się w poniedziałek i środę, w godzinach 14:00- 16:45 (łącznie z przerwami).

Kurs Standardowy + Zajęcia Indywidualne
Do kursu standardowego 20 lekcyjnego, można dobrać 2, 5 lub 10 lekcji indywidulanych. Podczas zajęć tematyka zajęć wybierana jest przez kursanta, dzięki czemu, program dopasowany jest do potrzeb i pozwala na szybkie postępy w nauce języka.

 

Zakwaterowanie:

U rodziny goszczącej:
Pobyt u rodziny goszczącej jest najlepszym sposobem na naukę języka angielskiego i doświadczenie irlandzkiego stylu życia. Pościeli ręczniki zapewnione i wymieniane raz w tygodniu. Możliwość oddania rodzinie ubrań do prania raz w tygodniu. Wyżywienie: poniedziałek – piątek śniadanie i obiado-kolacje; weekend trzy posiłki.

Rezydencja:
Prywatny dom tylko na użytek kursantów: prywatny pokój 1-os. lub dla podróżujących razem 2-os., w pełni wyposażona kuchnia i pralnia. Niektóre pokoje posiadają prywatną łazienkę ( prysznic, WC, umywalka). W pralni znajdują się 2 pralki, suszarka, żelazko, deska do prasowania oraz odkurzacz. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu. Mieszkanie sprzątane jest raz w tygodniu i jest dla osób niepalących. Wyżywienie we własnym zakresie ( zwrotny depozyt 300 € płacony pierwszego dnia przyjazdu).

 

Cennik 2023

Dodatkowe opłaty:

Wpisowe + materiały naukowe –  75
Opłata za zakwaterowanie – 75 €
Materiały do nauki – 45 €

Cena za tydzień kursu językowego:

 • Standardowy – 20 lekcji/tyg. – 245 €
 • Standardowy + Płynność  – 26 lekcji/ tyg. – 305 
 • Standardowy + Biznes 26 lekcji/ tyg. – 305 
 • Standardowy + Przygotowanie do egzaminu TOEFL/ IELTS  – 320 
 • Standardowy +  Przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE/ CAE – 32
 • Standardowy + Indywidualne zajęcia:
  – 22 lekcje/tyg. – 390  
  – 25 lekcji /tyg. – 525 €
  – 30 lekcji/tyg. – 805 €

 

Cena za tydzień zakwaterowania:

U rodziny goszczącej:

 • Pokój 1-os. – 235 €/ tyg. ( reszta roku)
 • Pokój 1-os. – 260 €/ tyg. ( lipiec, sierpień i wrzesień)
 • Pokój 2-os. – 250 €/ tyg. ( lipiec, sierpień i wrzesień)

Rezydencja:

 • Pokój 1-os.– od 330 € /tyg.

*dodatkowo płatne na miejscu 10 €/tyg.

Na życzenie – Transfery z lotnisk: Dublin 100 € ( w jedną stronę )

Kontakt:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:30
22 754 0000
530 108 101