Kurs językowy w Niemczech

Freiburg

Założona w 1972 roku szkoła językowa we Fryburgu powstała w eleganckim neoklasycystycznym domu położonym w centrum miasta. Szkoła ma wygodne sale lekcyjne, salę do nauki,Wi-Fi, bibliotekę, kafeterię oraz salę komputerową wyposażoną w oprogramowanie do samodzielnej nauki i dostęp do Internetu. W miesiącach letnich można również skorzystać z dużego słonecznego tarasu, gdzie kursanci wspólnie spędzają czas.

 

Kursy językowe:

Standard 20 – 20 lekcji w tygodniu
Ten kurs języka niemieckiego zapewnia solidną naukę, a jednocześnie zapewnia mnóstwo wolnego czasu na ćwiczenia językowe podczas zajęć pozalekcyjnych w szkole w Berlinie.

Intensywny 25 – 25 lekcji w tygodniu
Korzystając z różnych dynamicznych metod nauczania, kurs ten oferuje intensywne i dogłębne studiowanie języka niemieckiego z pięcioma dodatkowymi cotygodniowymi lekcjami poświęconymi nauce konwersacji.

Premium 30 – 30 lekcji w tygodniu
Najlepiej nadaje się dla osób, które szukają szybkiego postępu w języku niemieckim – ta opcja kursu zapewnia intensywne podejście ze szczególnym naciskiem na umiejętności pisania.

Kursy Combi 5 i 10 – 25 lub 30 lekcji w tygodniu
Ten kurs ma na celu pomóc Ci lepiej zrozumieć niemiecki, łącząc zalety zajęć grupowych i indywidualnych. Zajęcia grupowe prowadzone w wymiarze: Standardowy 20 + 5 lub 10 lekcji indywidualnych.

Przygotowanie do egzaminu 30 – 30 lekcji w tygodniu
Zaprojektowany dla obób przygotowujących się do niemieckiego egzaminu TELC, TestDaF lub Goethe, ten kurs przygotowawczy zapewnia szeroką i szczegółową naukę, aby zapewnić opanowanie egzaminów!

 

Zakwaterowanie:

Rodzina goszcząca
Jest to idealne rozwiązanie, jeśli poszukujesz intensywnego doświadczenia językowo kulturowego. Do wyboru jest opcja wyżywienia: śniadanie i obiad lub wyłącznie śniadanie. Niemieckie rodziny goszczące zapewniają pokoje jedno- i dwuosobowe ze współdzieloną kuchnią i łazienką.

Mieszkanie studenckie
Szkoła posiada trzy apartamenty, wszystkie z własną pralnią, wspólną łazienką i w pełni wyposażoną kuchnią. Dostępne są pokoje jedno lub dwuosobowe. Dojazd do szkoły zajmuje: tramwajem ok. 15-30 minut. Najbliższy z apartamentów znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od szkoły.

Rezydencja
Dogodnie zlokalizowana zaledwie 20 minut od szkoły i 15 minut od centrum. Rezydencja oferuje pokój jednoosobowy i własna łazienkę. Korzystanie z w pełni wyposażonej kuchni i wspólnej części wypoczynkowej jest wspólne z 13 innymi kursantami.

 

Czas wolny
Odkryj uroki tego dynamicznego, uniwersyteckiego miasta. Twoja podróż językowa do Niemiec będzie okazją do poznania młodego miasta Freiburg. Dzięki przytulnym kawiarenkom, restauracjom, kolorowym, tętniącym życiem targom i słynnemu zabytkowemu centrum, codziennie będziecie będziesz odkrywać to miasto. Atmosfera jest spokojna i zachęca do odprężenia się w sercu Freiburga i poznania jej wesołych mieszkańców. Freiburg staje się jeszcze bardziej aktywny w weekendy, tworząc imprezową atmosferę w barach i parkach.

 

Ceny 2019:

Wpisowe – 75 €
Opłata wakacyjna +10% ceny kursu i zakwaterowania w datach:23.06 – 24.08.2019

Kurs językowy – cena za tydzień kursu

  • Standardowy 20 – 160 €
  • Intensywny 25 – 225 €
  • Premium 30 – 260 €
  • Kurs Combi 5– 370 €
  • Kurs Combi 10– 580 €
  • Przygotowanie do egzaminu 30 – 1160 €/ 4 tygodnie

 

Zakwaterowanie – cena za tydzień

  • Rodzina goszcząca, tylko śniadanie– 210 €
  • Rodzina goszcząca, śniadanie i obiad– 265 €
  • Rezydencja – 220 €
  • Mieszkanie studenckie – 220 €

Kontakt:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:30
22 754 0000
530 108 101