Kurs językowy w Portugalii

Lizbona

 

Jedna z najlepszych portugalskich szkół językowych, może pochwalić się ponad 19-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka portugalskiego. Wysoki standard nauczania, wykorzystanie najbardziej dostosowanych i nowoczesnych materiałów dydaktycznych oraz bogaty program zajęć pozalekcyjnych sprawi, że zakochasz się w Portugalii.

Szkoła znajduje się na obrzeżach miasta ale tuż przy wejściu do metra, którym dojedziesz do Baixa – centrum Lizbony, w 20 minut. Jest to jedna z najmłodszych dzielnic miasta, mimo, że powstała koło 100 lat temu. Obecnie jest to dzielnica rezydencjalna.

Szkoła ma na celu naukę języka jak i promowanie Portugalskiej kultury. Po zajęciach organizowane są atrakcje pozalekcyjne np.: Zwiedzanie historycznych części miasta; spacer po nowoczesnych dzielnicach miasta; Wycieczka na stadion piłkarski Benefica; zwiedzanie zakonu Jerónimos; smakowanie najlepszych przysmaków i słodyczy; wieczór na mieście – tradycyjne jedzenie, picie i Fado.

Podczas weekendów można wybrać się do pobliskich miast na całodniową wycieczkę, np.: do tajemniczego i romantycznego miasta Sintra; Cascais i Estoril.

Informacje:

 • Minimalny wiek: 18+
 • Małe klasy – max. 8os.
 • Wszystkie poziomy języka
 • Sala komputerowa i Wi-Fi
 • Program atrakcji pozalekcyjnych i wycieczek weekendowych
 • Zakwaterowanie: U rodziny goszczącej lub w hotelu

 

Kursy językowe:

Standardowy – 15 lekcji / tyg.
Kurs składa się z 3 lekcji dziennie, podczas których nauczysz się podstaw języka. Kurs, ze względu na małą ilość zajęć pozwala na zanurzenie się w życie miasta i zwiedzanie miasta i jego okolic. Nauka każdego poziomu języka (A1- C2) trwa 4 tygodnie. Szkoła zapewnia wszystkie materiały do nauki.

Intensywny – 25 lekcji / tyg.
Jeśli twoim celem, jest szybka nauka języka portugalskiego, to ten kurs jest dla Ciebie! Składa się z 25 lekcji językowych tygodniowo: kursu podstawowego poszerzonego o 2 dodatkowe lekcje dziennie. Poruszane są wszystkie ważne elementy języka: pisanie, słuchanie, czytanie i mówienie, a jednocześnie będziesz mieć czas wolny na zwiedzanie Portugalii.

Zajęcia indywidualne
Możesz dopasować swoje potrzeby językowe do własnego grafiku lub połączyć kurs standardowy lub intensywny z tym modułem.

Język Biznesowy
Potrzebujesz poprawić swój portugalski i wzbogacić go o słownictwo biznesowe? Kurs obejmuje ćwiczenie wszystkich elementów językowych, koncentrując się na ćwiczeniu płynnego mówienia i poprawnego pisania. Kurs ten może być łączony z innymi kursami i jest prowadzony w wymiarze 10 lekcji tygodniowo, w grupach od 1 – 3 osób.

 

Zakwaterowanie:

 U rodziny goszczącej:
Pobyt u rodziny goszczącej to świetna okazja, by ćwiczyć język i zanurzyć się w kulturze Portugalii. Pokoje są jedno lub dwu osobowe ( dla podróżujących razem). Wszystkie rodziny są sprawdzone i przez lata współpracują ze szkołą.

Hotel może zostać zarezerwowany na zamówienie klienta.

 

Dodatkowe informacje:
Program atrakcji pozalekcyjnych jest nieobowiązkowy, można zwiedzać i podróżować na własną rękę. W recepcji szkolnej dowiesz się wszystkiego o mieście, atrakcjach i aktualnie odbywających się imprezach.

 

Cennik 2019:
Cena za przykładowy 2 tygodniowy kurs: – Kurs standardowy + Zakwaterowanie u rodziny z 2 posiłkami + wpisowe = 1055

Wpisowe – 75
Opłata za zakwaterowanie – 60 €

 Cena za kurs językowy:

 • Kurs standardowy – 265 €
 • Kurs intensywny – 450 €
 • Język biznesowy – 330 €/ 1-os zajęcia, 198 €/ 2-os. zajęcia, 165 €/ 3 –os. zajęcia.
 • Zajęcia indywidualne – 35 €/ godz.

 

Ceny za tygodniowe zakwaterowanie u rodziny goszczącej:

 • Pokój za śniadaniem – 120
 • Pokój za śniadaniem i obiadem – 195
 • Dodatkowa noc – 25

Kontakt:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:30
22 754 0000
530 108 101