Obóz językowy na Malcie

Malta

26.06 – 28.08.2022

Obóz językowy  All Incusive dla młodzieży w wieku 11 – 17 lat

Zajęcia językowe prowadzone są w ciekawy i angażujący sposób, tak, by młodzież przełamała barierę w porozumiewaniu się w języku angielskim, nabrała pewności siebie w mówieniu w języku angielskim oraz poszerzyła swoje słownictwo.

Wielkość grup/klas: Maksymalnie 15 osób

Poziomy grup: od początkującego do zaawansowanego (A1 – C1)

Pakiet All Inclusive programu obozu językowego dla młodzieży zawiera:

• Kurs językowy 20 lekcji tygodniowo oraz materiały do nauki; lekcja trwa 45 min.
  • Zakwaterowanie w pokoju 2-os. oraz pełne wyżywienie tj. 3 posiłki
  • Przyjęcie powitalne, codzienne zajęcia pozalekcyjne i wycieczki
  • Bilety wstępu
  • Transfery lotniskowe na Malcie (odbiór z lotniska i odwiezienie na lotnisko)
  • Certyfikat ukończenia kursu

Lokalizacja:

St Paul’s Bay podobnie, jak i sąsiednie miasta Buġibba i Qawra należą do najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych na wyspie, z restauracjami, kawiarniami, licznymi udogodnieniami do uprawiania sportów wodnych.

Szkoła:

Szkoła dla młodzieży znajduje się w odległości ok. 10 minut od St Paul’s Bay. Uczniowie codziennie są dowożeni do szkoły prywatnym transportem. Szkoła jest nowoczesnym budynkiem z przestronnymi, dobrze oświetlonymi salami lekcyjnymi.

Zakwaterowanie – w Rezydencji

Rezydencja Bella Vista, położona w St Paul’s Bay, to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel. Zakwaterowanie jest w pokojach 2-os. lub 3-os. które posiadają łazienki i balkon. Kompleks zawiera również basen z leżakami, bar z przekąskami, mini market, siłownię i kryty basen z jacuzzi. Wyżywienie: 3 posiłki dziennie serwowane są w restauracji.

Program zajęć

Przed południem odbywają się zajęcia językowe, zaś po południu i wieczorami młodzież uczestniczy w zajęciach sportowych, artystycznych, wycieczkach i grach prowadzonych i nadzorowanych  przez opiekunów i animatorów.

Zajęcia popołudniowe organizowane są codziennie, a wycieczki podczas weekendów.

Poniżej przykładowy plan zajęć:

Rano

Popołudnie

Wieczór

Lekcje językowe

Powitalne spotkanie i program atrakcji na przełamanie lodów i poznanie nowych znajomych

Powitalne przyjęcie

Lekcje językowe

Sporty, zajęcia taneczne i kolacja na plaży

Odpoczynek lub wycieczka nad zatokę

Gra: Łowcy skarbów

Wycieczka do stolicy: Valetta Kino 5D

Wieczór sportów w obiekcie sportowym Luxol

Odpoczynek lub wycieczka nad zatokę

Wycieczka: zwiedzanie miasta nocą

Sporty i plażowanie na  pięknej Golden Bay Beach

Zabawa: open air disco

Wycieczka na wyspę Gozo: Laguna

Odpoczynek – czas wolny

Ceny 2022:

2 tygodnie – 1400 € + bilet lotniczy
3 tygodnie – 2100 € + bilet lotniczy
4 tygodnie – 2800 € + bilet lotniczy
*Wymagany depozyt zwrotny, płatny po przyjeździe – 50 €

W cenie pakietu:
Kurs językowy, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, transport z i na lotnisko na Malcie, materiały edukacyjne, certyfikat, program atrakcji pozalekcyjnych, wizyty kulturalne i wejściówki, całodobowa opieka.