Obóz językowy we Francji

Wiek: 12-17 lat
Daty między: 23.06 – 03.09.2022

Kurs Językowy
Program nauki języka francuskiego połączony jest z programem sportowo – wypoczynkowym.
Zajęcia językowe prowadzone są w wymiarze 20 lekcji tygodniowo, codziennie od 9:00 – 12:30.
Grupy są małe, maks. do 10 os.
Możliwe jest poszerzenie kursu językowego o dodatkowe zajęcia:

• +6 lekcji językowych tygodniowo, wtorek i czwartek: 13:45 – 16:00. Koszt + 80 euro tyg.
  • DELF + 6 lekcji językowych tygodniowo, wtorek i czwartek: 13:45 – 16:00. Koszt + 100 euro tyg.

Zakwaterowanie w Rezydencji
Castel Arabel, to piękna rezydencja która pełni rolę kampusu, gdzie na miejscu są budynki mieszkalne, kuchnia i stołówka, basen, stół do ping ponga, taras wypoczynkowy, grill.
Pokoje są 2,3 lub 4-os. z własną łazienką i klimatyzacją.
Młodzież dowożona jest do szkoły busikiem ( 1,2 km.)
Wyżywienie: podawane w rezydencji, w formie bufetu, a lunch w szkole. Co tydzień podczas weekendu organizowany jest grill.

Ekskluzywne Zajęcia Pozalekcyjne
Codziennie organizowane są sporty i zabawy. Podczas weekendu organizowana jest całodniowa wycieczka. Sporty to m.in.: siatkówka, taniec, koszykówka, sporty wodne, piłka nożna, gry drużynowe, zumba itp.

Wieczorami organizowane są zajęcia takie jak: grill, wieczór gier, film, Zumba, disco, szukanie skarbu, karaoke, pool party.

Całodniowe wycieczki są do m.in.: Saint Tropez, Monaco, Cannes, Nicea, Fabryka Perfum Grasse, Park Wodny, Park Linowy.

Prywatna Plaża – jedno popołudnie w tygodniu młodzież spędzi na prywatnej plaży gdzie dostępne będą sporty wodne oraz leżaki i napoje.

Transport z lotniska
Młodzież jest odbierana i zawożona na lotnisko w Nicei przez personel szkolny busami, ok. 5 razy w ciągu dnia weekendowego. Transfer jest wliczony w cenę.

Cena:
– 2 tygodnie: 2640 € + bilet lotniczy