Obóz językowy w Irlandii

Zakwaterowanie w Rezydencji: 11 – 16 lat

Program zawiera:

• 20 zajęć językowych tygodniowo
  • Popołudniowe zajęcia sportowe i artystyczne
  • Wizyty kulturalne, imprezy integracyjne, wyjazdy i wycieczki
  • Zakwaterowanie w Rezydencji lub u Rodziny Irlandzkiej

Zajęcia prowadzone są w międzynarodowych grupach, na różnych poziomach zaawansowania. Pierwszego dnia kursu odbywa się test pozwalający przydzielić do odpowiedniej grupy.

Szkoła znajduje się na przedmieściach Dublina.

Zalety kursu:
– Nacisk na umiejętności komunikacyjne i budowanie pewności siebie w porozumiewaniu się  językiem angielskim,
– Zwiększenie świadomości i kompetencji międzykulturowych oraz ich znaczenia w komunikacji w środowisku międzynarodowym,
– Motywowanie uczniów do kontynuowania nauki po ukończeniu kursu,
– Popołudnia i wieczory wypełnione atrakcjami, zabawą, wypoczynkiem i zwiedzaniem.

Wycieczki i program pozalekcyjny

• 1 całodniowa wycieczka tygodniowo: Glendalough, Causey Farm, Ardgillan Castle & Skrerries, Lullymore Heritage Park, Dalkey Castle, Bray.
  • 2 pół – dniowe wycieczki tygodniowo: do ciekawych miejsc w Dublinie i okolicach, muzeów i parków rozrywki, wycieczki kulturowe pokazujące Irlandzką historię.
  • 3 wieczory w tygodniu gier i zabaw: taniec, gry planszowe, zabawy grupowe, wieczór filmowy, quizy, sporty, basen, dyskoteka.

Opcja 1 – Zakwaterowanie u Rodziny Goszczącej

• Zakwaterowanie u lokalnej rodziny irlandzkiej w pokoju 2-os, z pełnym wyżywieniem: śniadanie, zapakowany lunch do szkoły i obiad w domu z rodziną goszczącą.
  • Specjalna dieta jest dodatkowo płatna 25 €/tyg.
  • Pościel i ręczniki są zapewnione przez rodzinę goszczącą.
  • Młodzież powinna zabrać: przejściówkę do kontaktu UK, ciepłe ubrania oraz kurtkę przeciwdeszczowa, wygodne buty (do wycieczek) oraz parę spodni i koszulkę do ubrudzenia, którą będą potrzebować podczas wycieczki na farmę Causey.
  • Wszystkie rodziny znajdują się w niedalekiej odległości od szkoły, bez potrzeby korzystania z transportu miejskiego.

Dodatkowe zajęcia popołudniowe – opcjonalnie do wyboru:

1. Intensywny Angielski

5 dodatkowych lekcji konwersacji tygodniowo, prowadzonych 2 razy w tyg., w małych maks. 6 os. grupach. Zajęcia skupiają się na ćwiczeniu płynnego poprawnego mówienia.

1. Młody Przedsiębiorca

Zajęcia prowadzone w grupach, przeprowadzają młodzież przez proces założenia start-up’u – aplikacji mobilnej. Zajęcia prowadzone 2 razy w tyg. w taki sposób jak pracują grupy projektowe: praca w grupach, przejście wszystkich kroków stworzenia aplikacji, burza mózgów, dyskusja, finanse, marketing, design aplikacji. Na końcu procesu twórczego, grupy przeprowadzają „inwestor pitch” – prezentację swojej pracy.

Opcja 2 – Zakwaterowanie w Rezydencji

• Młodzież mieszka na dużym pięknym kampusie szkoły z internatem, w jasnych i nowoczesnych pokojach 4-os. lub 5-os. z własną łazienką i toaletą.
  • Specjalna dieta jest dodatkowo płatna 25 €/tyg.
  • Pokoje i łazienki sprzątane są codziennie. Pranie jest możliwe raz w tygodniu.
  • Młodzież powinna zabrać: ręcznik do kąpieli i na basen, przejściówkę do kontaktu UK, ciepłe ubrania oraz kurtkę przeciwdeszczowa, wygodne buty (do wycieczek) oraz parę spodni i koszulkę do ubrudzenia, którą będą potrzebować podczas wycieczki na farmę Causey.

Dodatkowe zajęcia popołudniowe – opcjonalnie do wyboru:

1. Champions

2 specjalistyczne opcje sportowe dla uczniów, którzy chcą ćwiczyć, ulepszać lub uczyć się nowego sportu, jednocześnie ulepszając swój angielski:
Angielski i Szermierka
– Angielski i Łucznictwo

We wtorek i czwartek po południu prowadzone są sesje z profesjonalnym coachingiem, aby poprawić nie tylko angielski, ale także technikę i umiejętności sportowe.

1. Showbiznes

Ciekawe zajecia ze sztuk wizualnych i atrystycznych. Młodzież może wybrać pomiędzy:
– Angielski i fotografiia
– Angielski i tworzenia filmów

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, we wtorek i czwartek po południu.
Uczestnicy są zachęcani do zaprezentowania swojej pracy reszcie kursantów podczas wieczornych zajęć wspólnych, na przykład podczas pokazu talentów lub pokazu zdjęć. Młodzież dostaje kopię ich projektów na DVD.

Cena pakietu 2019:

Kurs językowy i materiały, zakwaterowanie z wyżywieniem, wycieczki, wejściówki, zajęcia sportowe i artystyczne, transport z i na lotnisko w Dublinie.

*Depozyt 20 € – wymagany przy każdym rodzaju kursu.

Rodzina goszcząca:

Rezydencja

2 tygodnie: 1292 € + bilet lotniczy

2 tygodnie: 1512 € + bilet lotniczy

3 tygodnie: 1937 € + bilet lotniczy

3 tygodnie: 2268 € + bilet lotniczy

4  tygodnie: 2583 € + bilet lotniczy

4 tygodnie: 3024 € + bilet lotniczy

Dodatkowe zajęcia , cena za 2 tygodnie zajęć:

Intensywny Angielski – 170 €

Młody Przedsiębiorca – 170 €