Obozy Językowe na Malcie

Malta – St Paul’s Bay

11 – 17 lat

Daty: 29.06- 29.08.2021

Cena za 2 tyg: 1350 € + bilet lotniczy

Malta – St Julians

14 – 17 lat

Daty: 29.05 – 4.09.2021

Cena za 2 tyg od: 1780 GBP + bilet lotniczy

Obozy językowe Anglia

Obozy językowe w Anglii to jedne z chętniej wybieranych zagranicznych kursów. Bogaty wybór obozów językowych organizowanych w różnych częściach kraju oraz dopasowanych do różnego poziomu wiedzy i wieku uczestników, tak by zapewnić ciekawy program, który pozwoli na rozwijanie zdolności językowych oraz pozwoli na zdobycie innej wiedzy. Atrakcyjne wakacyjne terminy obozów, pozwalają zapewnić dzieciom atrakcyjną rozrywkę w czasie wolnym od szkoły oraz umożliwiają zdobycie niezależności i samodzielności.

Jak wyglądają obozy językowe w Anglii?

Edukację językową warto rozpocząć możliwie wcześnie, korzystając z możliwości przyswajania wiedzy, jaka wyróżnia młode osoby. Obozy językowe w Anglii kierowane są do dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Każdy uczestnik obozu może liczyć na bogaty program zajęciowy, dopasowany do zainteresowań i umiejętności językowych dzieci i młodzieży. Podczas obozu językowego dzieci podzielone są na grupy, dzięki czemu zapewniony zostaje im interesujący program dopasowany do ich wieku i możliwości percepcji.

Oprócz ogólnych obozów językowych w Anglii oferowane są także zajęcia specjalistyczne, np. kursy przygotowujące do podjęcia studiów medycznych, obozy tworzenia filmu czy nauki kodowania. Takie obozy językowe są szczególnie interesujące dla dzieci i młodzieży, która ma już jasno sprecyzowane cele na przyszłość i wie jaką wiedzę, chce zdobyć. Wszystkie obozy mają ciekawy, zaplanowany każdy dzień tygodnia program, pozwalający na połączenie nauki i zabawy.

Obozy językowe w Anglii odbywają się w różnych częściach kraju – zwykle w wygodnych i dobrze przystosowanych w tym celu szkołach z internatem. Ceny poszczególnych obozów różnią się od siebie, zależnie od lokalizacji i specyfiki konkretnego obozu językowego.

Zapraszamy do przeglądania oferty i do wybrania najciekawszego obozu językowego w Anglii dla swoich dzieci! Jeżeli nie wiesz jaki obóz językowy wybrać dla swoich dzieci – skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w wyborze!